Отборите на Валенсия и Барселона играят на Местая при резултат 0:0

...

НА ЖИВО: Валенсия - Барселона 0:0, отменен гол за каталунците

Отборите на Валенсия и Барселона играят на " Местая " при резултат 0:0 в мач от 12-ия кръг на Ла Лига.

Още във втората минута Валенсия опита първия си изстрел в мача, само че тер Щеген внимаваше и избави рутинно. В 13-та минута Ансу Фати бе изведен очи в очи с Мамардашвили, само че грузинският пазач парира удара на играча на Барселона. Десет минути по-късно Ансу Фати получи след рикошет в Левандовски и съумя да преодолее вратаря, с цел да открие резултата, само че голът бе анулиран заради засада.

Френки де Йонг опита удар от разстояние от вратата, само че ударът му мина надалеч от дясната греда на Мамардашвили и излезна в навън. В 30-та минута Осман Дебмеле откри Фати в наказателното поле, а последният стреля с глава, само че не съумя да откри задачата.

Стартови сформира:

Валенсия: 25. Гиорги Мамардашвили, 14. Хосе Гая, 24. Ерай Джьомерт, 5. Габриел Паулиста, 2. Тиери Корея, 18. Андре Алмейда, 6. Уго Гиямон, 20. Димитри Фулкие, 16. Диаш Лино, 9. Джъстин Клуиверт, 7. Единсон Кавани

Треньор:  Дженаро Гатузо